Apartamenty Pod Kasztanem

Jeśli uzdrowisko, to Duszniki Zdrój

Kotlina Kłodzka to miejsce, gzie jest wiele miejscowości uzdrowiskowych i często wyjeżdżają tam w celach zdrowotnych ludzie schorowani, którzy wymagają odpoczynku i rehabilitacji. Lekarze kierują na Sanatoria Duszniki Zdrój szczególnie osoby, które mają problemy z układem krążenia i układem oddechowym. Oczywiście leczy się tu jeszcze wiele innych schorzeń. Klimat panujący w Dusznikach Zdrój jest przyrównywany do klimatu podalpejskiego, wpływa on bardzo pozytywnie na samopoczucie przebywających tu osób. Do leczenia wykorzystuje się naturalne wody mineralne, które mają ze względu na swój skład bardzo duży wpływ na rehabilitację pacjentów.

Pacjenci często zachwyceni pobytem, przedłużają swój pobyt w tym magicznym miasteczku na kolejne dni. Na miejsce pobytu często wybierają gospodarstwa agroturystyczne, gościńce Duszniki Zdrój lub pokoje w pensjonatach. Kuracjusze lepiej się czują w miejscach, gdzie nie ma zbyt wielu turystów, co przeważnie wiąże się z ciągłym ruchem, zamieszaniem i hałasem.

Pobyt w sanatorium to nie tylko zabiegi lecznicze, ale też różnego rodzaju rozrywka Duszniki Zdrój Uczestnicy turnusów sanatoryjnych chętnie bawią się na wieczorkach tanecznych, chodzą na spotkania integracyjne i w wiele innych różnych miejsc. Legendarne już historie początków wielkich miłości i romansów nadal mają swój ciąg. Przechadzając się deptakiem w Dusznickim parku bez problemu można zauważyć wiele par ludzi dojrzałych, wpatrujących się sobie w oczy i trzymających się za ręce. Obserwując takie obrazy można się naprawdę rozczulić. Pobyt w sanatorium okazuje się leczyć nie tylko ciało, ale i duszę.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Apartamenty Pod Kasztanem
Jeśli uzdrowisko, to Duszniki Zdrój